۹ دلیل که باید اجازه دهیم شوهرمان با دوستان خود بیرون برود

1

بسیاری از زن‌ها یا دخترها دوست ندارند شوهر یا دوست پسر آن‌ها با دوستان خود بیرون برود و اوقاتی را برای خود داشته باشد. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا توضیح دهیم چرا باید اجازه دهید مرد زندگی‌تان این قرارهای مردانه را داشته باشد و ادامه دهد.

چون به گفته علم برای او خوب است

مردان باید به‌صورت فیزیکی دو مرتبه در هفته با دوستان خود دیدار کنند تا بتوانند از مزایای دوستی مردانه نفع ببرند. این مزایا شامل سلامت عمومی بهتر از جمله زمان بهبودی سریع‌تر در دوران بیماری و حتی بالاتر رفتن سطح بخشندگی است.

چون یک شب تنها بودن نیز مزایای خود را دارد

با واقعیت باید روبرو شویم که قرار ملاقات مرد زندگی شما با دوستانش، برای شما نیز مفید است. چرا می‌خواهید همیشه در کنار شما باشد؟ اگر در ابتدای رابطه خود نباشید، این‌طور آویزان شدن و وابستگی را باید اندکی رها کنید و کمی از هم دور بودن برای هر دو شما مفید است.

دوست ندارید یک دوش گرم بگیرید، برای خودتان یک نوشیدنی بریزید و آن‌طور که می‌خواهید در غیاب او رفتار کنید؟

چون دوستانش بابت این کار از شما قدردانی خواهند کرد

دوستان شوهر یا دوست پسرتان نمی‌خواهند فکر کنند شما او را از آن‌ها دزدیدید. او قبل از آن‌که با شما باشد، با آن‌ها بوده است. بنابراین قدردان شما خواهند بود اگر اجازه دهید مانند سابق گاهی با یکدیگر باشند و شوخی کنند.

چون او قدر شما را بیشتر خواهد دانست

زمانی که به مرد خود اجازه دهید کاری را که دوست دارد (البته در چارچوب محدودیت‌هایی که در رابطه‌تان مشخص کردید) انجام دهد، او بیشتر مطمئن خواهد شد که فرد درستی را در زندگی‌اش انتخاب کرده است.

چون شما هم اجازه خواهید داشت با دوستان خود بیرون بروید

چه چیزی بهتر از این‌که با محدود نکردن مرد خود، او نیز به شما اجازه می‌دهد اوقاتی را با دوستان خود داشته باشید.

چون کمتر در خانه روی اعصاب شما خواهد بود

زمانی که مردان جدا از محیط کار یا انجام خریدهای خانه، بیرون از منزل نروند تحمل آن‌ها سخت خواهد شد. پس برای اعصاب خودتان هم که شده است، اجازه دهید مدتی را با دوستان خود بگذراند.

چون تحقیقات این‌طور می‌گویند

براساس تحقیقات، برخی مردان با مردان دیگر بیشتر احساس راحتی می‌کنند تا زنان. چون همسر یا دوست دختر آن‌ها درخواست‌های عاطفی دارد، مردان احساس می‌کنند بیشتر می‌توانند اطراف دوستان مرد خود باشند. دوست می‌تواند کمک به فراهم کردن چیزی کند که یک پارتنر نمی‌تواند.

مردان در زندگی خود به هر دوی روابط عاشقانه و دوستانه نیاز دارند و البته برای زنان نیز جز این نیست.

چون مردان دوست دارند درگیر بحث‌های مردانه شوند

هر زوجی خارج از رابطه‌شان علایق متفاوتی دارد و زمانی که به مرد خود اجازه می‌دهید با دوستانش قرار بگذارد، او می‌تواند این علایق را با افرادی که طرز فکر مشابه دارند، ادامه دهد. او در کنار آن‌ها می‌تواند برای مسابقات فوتبال کری بخواند تا شما که حالتان از این ورزش به‌ هم می‌خورد.

چون نشان می‌دهد به او اعتماد دارید

برخی خانم‌ها فکر می‌کنند اگر مرد آن‌ها با دوستانش بیرون برود، به معنای انجام کارهایی است که ناپسندیده است یا رابطه آن‌ها را به خطر می‌اندازد.

اعتماد بدون شک مهم‌ترین ویژگی است که هر رابطه باید داشته باشد و زمانی که به مرد خود اجازه می‌دهید با دوستانش بیرون برود، نشان می‌دهد که به او اعتماد دارید که کار ناخوشایندی را انجام نمی‌دهد. گرچه اگر آدم مناسبی را پیدا کرده باشید، قطعا این کار را نمی‌کند.

ترس زنان از دوستان مجرد شوهرشان بیشتر است، چون آن‌ها محدودیت‌های زندگی متاهلی را ندارند. اما اگر مردتان واقعا شما را دوست داشته باشد، حد و مرزهای خود را می‌شناسند و هیچ‌وقت از اعتماد شما سوء استفاده نمی‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)
1 نظر
  1. یاسمن می گوید

    درود بر شما
    بله خانوم دکتر اگر روزی ازدواج کنم با بیرون رفتن همسرم با دوستانش (با اینکه شاید برام سخت باشد) مشکلی نخواهم داشت.
    نظر شما درباره مسافرت رفتن دوستانه چه خانوم و چه آقا چیه؟ اگر شریک زندگیمون چنین درخواستی کرد چه جوابی بدهیم؟خوبه یا می تونه برای رابطه دوستی یا زناشویی مخرب باشه؟
    ممنون از مطالب مفیدتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.