آنچه خلاف میل و خواست ما رخ می دهد بد است ولی افتضاح و فاجعه نیست

0

💡چون افتضاح به این معنی است: خیلی بد و کاملاً بد ، بدتر از بد و بدتر از آنچه باید باشد. اما این که چیزی صد در صد بد باشد #نامحتمل است.

🔑وقتی به خودتان می گویید فلان چیز #افتضاح یا #هولناک است، خودتان را به شدت ناراحت می کنید و با این کار نمی توانید #مسئله را حل کنید یا به رغم وجود چنین مسئله ای همچنان زندگی #شادی داشته باشید.

مطالب مرتبط

عاشق شدن

دلبستگی

👀شاید تعجب کنید ولی می توانید این چیزها را #تحمل کنید. اگر واقعاً نمی توانستید مشکلات و گرفتاری ها را تحمل کنید نابود می شدید. درست است که بسیاری از مردم می گویند نمی توانم تحملش کنم! ولی همچنان زندگی می کنند.

❇️ پس در واقع می توانند آن را #تحمل کنند. به خودتان بقبولانید و بگویید: می توانید تحملش کنید. البته کار سختی است. اگر واقعاً نمی توانستید چیزهای #آزارنده و #رنج آور را تحمل کنید، هنگام بروز مشکلات اصلاً و به هیچ وجه نمی توانستید خوشحال باشید. در حالی که اگر اندکی به خود اجازه بدهید می توانید به رغم اتفاقات نا خوشایند، شادمانه زندگی کنید.

💫🔰صرف نظر از اینکه مشکل فعلی شما چقدر بد است، وقتی آن را حل می کنید، دیگر بد به نظر نمی رسند. پس اگر مشکل خود را کاملاً بد ندانید می توانید برای آن راه حل پیدا کنید.🔑

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.